PVC okna a dveře Veka

PVC okna a dveře Veka

 

Plastová okna a dveře VEKA včetně doplňků k nim na míru s 5-6i komorového systému a izolačním sklem 1.0 až 0.5 . Okna mohou být vyrobena s různých barvách stupnice RAL a nebo s kvalitní folii s IMITACÍ DŘEVA. Používáme kování Maco.

 

SOFTLINE AD70 

VEKA SOFTLINE je 5ti- komorový systém v klasickém designu – nyní také v konstrukční hloubce 70 mm. Oblíbený elegantní tvar s lehce zaoblenými hranami umožňuje obzvlášť malé pohledové šířky a díky neutrální optice se přizpůsobí každé situaci.

Tato 70mm verze osvědčeného systému SOFTLINE nabízí ještě více stability a ještě lepší izolační vlastnosti – a především díky stejné konstrukční hloubce plnou kompatibilitu s našimi ostatními 70 mm systémy SWINGLINE a TOPLINE.

 

 

 

 

 AWANS 

 Profil VEKA AWANS byl uveden do prodeje po ukončení dvouletého výzkumu, který byl veden společně s firmou VEKA AG a také prostřednictvím klientů, kteří měli zájem o výměnu oken. U těchto oken byl použit nový vícekomorový systém profilů 70 (Perfectline) s šířkou 70 mm. Toto okno charakterizuje dokonalá termická izolace. Díky moderní konstrukci má taky vysoké technické parametry – výjimečnou tuhost se zachováním co největší plochy skla. Elegantní, speciálně zhotovené křídlo s unikátní estetikou dává oknu charakteristický, neopakovatelný vzhled. Vysoký standard vybavení, možnost přizpůsobení různých doplňků a široká škála barev zaručují,že AWANS může splňovat různá očekávání

 

 

 

SWINGLINE 

   VEKA SWINGLINE (zaoblený vystouplý profil křídla)  je nový 5ti-komorový systém oken pro vysoké nároky na design a funkčnost. Přesvědčuje svými kulatými, atraktivními tvary, vyváženými proporcemi a dynamickou optikou. Jako TOPLINE a SOFTLINE dosahuje nejlepších izolačních hodnot a nabízí optimální stabilitu díky čtyřkomorové konstrukci a jednotnému ocelovému vyztužení pro všechny 70mm systémy.Celkový harmonický vzhled je zaoblen díky decentnímu šedému těsnění v křídle a osazovacím rámu. Pro individuální úpravu fasády je k dispozici množství aktuálních barev a dekorů povrchu.

 

 

VEKA WINERGETIC PREMIUM pro PASIVNÍ DOMY

VEKA Sedmikomorový profilový systém německé společnosti VEKA, třída A s vestavěnou šířkou 82 mm, se zaobleným tvarem na vnější straně a zaregistrovaný průmyslovým vzorem Společenství, autorský projekt OKNOPLAST. Izolační trojsklo s vysokými tepelně izolačními parametry Thermoline 3/16/3/16/3  Ug- 0,6 W/m2K. Možnost použití dvou typů výztuže z oceli, a zvýšení tepelně izolačních parametrů použitím termorámečku skel z nerezové oceli. Bohatě vypavené kování MULTI-MATIC zajištující utěsnění oken, ve standartním vybavení s čepem proti vloupání Safety Plus, pojistkou proti přetočení kliky zabraňující vypadnutí křídla ze závěsůa pojistkou vyklopení, která zabraňuje uzavření odchýleného křídla během průvanu. Systém středového těsnění v rámu a křídle zabraňuje energetickou úspornost okna. OKNO VHODNÉ PRO NÍZKOENERGEGICKÉ A PASIVNÍ DOMY.